Нова Стоматологія – це колектив професіоналів, що поєднує в собі багаторічний досвід роботи та молодь, яка прагне досконалості.

В своїй роботі наші фахівці використовують найновіші світові методики профілактики та лікування стоматологічних захворювань. Нова Стоматологія – це комплексна стоматологічна реабілітація за сучасними технологіями, що сповідує філософію повного відновлення якості життя наших пацієнтів на довгі роки.

Розташування

Нова Стоматологія розташована по вулиці Івана Харитоненка 6/1, безпосередньо біля зупинки громадського транспорту, що дуже зручно для відвідувачів. Для пацієнтів створені умови комфортного перебування в клініці. Рівень фахівців та високотехнологічне обладнання дозволяє нам виконувати свою роботу професійно. Ми завжди дбаємо про пацієнтів та прагнемо надати якісні послуги.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете за телефоном або за допомогою онлайн-запису. Адміністратор обовязково зателефонує Вам для підтведження часу прийому.

Пам’ятайте, профілактика дешевша за лікування!

Наші кабінети обладнані сучасною сертифікованою технікою та усіма необхідними для  роботи якісними інструментами, матеріалами.

Інструменти завжди проходять обов’язкову стерилізацію, а всі витратні матеріали одноразового використання.

Ми дбаємо про вашу безпеку і комфорт.

Наші послуги

operation

Хірургічна стоматологія

Реставрація зубів

paradantos

Лікування періодонтиту

doctors

Лікування карієсу

endodontic

Складне ендодонтичне лікування

grantParents

Пародонтологічне лікування

Профілактика карієсу

pulpitis

Лікування пульпіту

Повна ортопедична реабілітація (в тому числі дентальна імплантація)

Ліцензія

Наша клініка має ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю стоматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія.

Лікарі постійно підвищують свій професійний рівень. Беруть участь в конференціях, симпозіумах, з’їздах стоматологічної спільноти, відвідують майстер-класи.

Підпишіться на наші новини

Для того щоб бути в курсі акцій і унікальних пропозицій, а також наших новин.